Trakya Cam Hisse Önerisi / İntegral Menkul – (04.09.2014)

Trakya Cam Hisse Önerisi – İntegral Menkul

2014 yılının ilk yarısında net satışlarını yüzde 64, faaliyet karını ise yüzde 77 artıran Trakya Cam Sanayi, altı aylık dönemde de 275 milyon TL yatırım harcaması yapmıştır. Şişe Cam’a bağlı bir kuruluş olan Trakya Cam’da çıkan grevin erteleme süresi 26 Ağustos’ta doluyor. Üretimde aksaklıkların olabileceğine dikkat çekersek, çözülememesi sonucunda önemli bir problem olarak karşımıza çıkabilir. Endekse göre 0,7 betası olan hissede endeks hareketlerine göre defansif kaldığı görülüyor. 2,60TL seviyesinden destek bulan fiyatlarda, kısa vadeli hedef fiyat seviyesi 2,83 ile yüzde 6 yükseliş potansiyeli ön görmekteyiz.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN