Hakkımızda

HisseOnerileri.Com finans piyasalarına yönelik bilgi paylaşımını amaçlayan bir sosyal paylaşım platformudur.

HisseOnerileri.Com size SPK tarafından yetkilendirilmiş tüm finans kurumlarının hisse önerilerini bir yerde toplayarak kolayca ulaşmanızı sağlayan bir referans site olmayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede HisseOnerileri.Com hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

Ayrıca web sitemiz, hukuka, yasalara, 5651 sayılı telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, bu site “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim sayfamızdaki form yardımıyla bize ulaşabilirler.

Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler siteden kaldırılacaktır.

Not: Tüm bu detaylar yorumlar içinde geçerlidir. Sitede bulunan her yorum kontrolden geçmesine rağmen yorumu yazanların kendi şahsi görüşleridir ve tüm sorumlulukları yorumu yazan kişiye aittir. Ancak kişi veya kuruma bir saldırı söz konusu ise iletişime geçildiği takdirde yorum kalıcı olarak silinecektir.

HisseOnerileri.Com Ekibi