Emlak Konut Hisse Önerisi / TEB Yatırım – (20.08.2014)

Emlak Konut Hisse Önerisi – TEB Yatırım

Temel Açıdan:
Tavsiye: AL Hedef Fiyat : 3,44 TL

Teknik Açıdan:
Kısa Vadeli Hedef: 2,75-2,81 bandı
Orta Vadeli Hedef: sırasıyla 2,94 ve 3,10
Ana Stop Loss: 2,55

Hisse üzerinde son dönemdeki satışlar ana destek konumunda bulunan 2,55 seviyesinin üzerinde dengelendi. Teknik açıdan hissede hafta başından beri yeni bir toparlanma hareketi gözlenmektedir. Ana destek olarak 2,55 seviyesini izlemeye devam ediyoruz. Bu seviyenin üzerinde 2,62 seviyesi ara destek noktası olarak etkili olacaktır. Kısa vadeli göstergelerin olumluya dönmeye başlayan sinyalleri dikkate alındığında, 2,55 seviyesinin üzerinde, toparlanma hareketinin sürmesi, önümüzdeki süreçte ilk etapta 2,75-2,81 bandının test edilmesi beklenebilir. Bu nedenle, 2,55 seviyesine stop loss konularak,
hissede pozisyon alınabileceğini düşünüyoruz.

2,55 seviyesindeki desteğin bozulması halinde ise, yükseliş eğiliminin de bozulacağını, hissenin yeni bir satış dalgası içine gireceğini düşündüğümüzden, alınan pozisyonların kapatılmasını tavsiye ediyoruz. Daha uzun süreye yükseliş eğiliminin yayılmaya başlayabilmesi için ise 2,81 seviyesinin aşılması gerekmektedir. Bu durumda, orta vade sırasıyla 2,94 seviyesi ile 3,10 seviyesi hedeflenebilir.

Hissede yukarı ataklarda satış için de kısa vadeli pozisyonlarda 2,81 seviyesine doğru hareketlenmeler değerlendirilebilir. Orta vadeli pozisyonlarda satış için sırasıyla 2,94 ve 3,10 seviyeleri gözlenebilir.

Raporun tamamı için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@Hisse_Onerileri'ni Twitter'da Takip Et!

GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNİ KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!