A1 Capital Haftalık Hisse Önerileri – (8-12 Temmuz 2024)

Haftalık Teknik Öneriler

Orta ve Uzun Vadeli Model Portföy ve Yakın İzleme Hisselerimiz

1Ç24 MALİ TABLOLARI TAMAMLANANA KADAR HEDEF DEĞERLERDE DEĞİŞİKLİĞE GİTMİYORUZ.

Hisselere yönelik beklentilerimizin güçlü olmasında dolayı , İSKONTOLARIN AZALMASI yada PRİMLİ HALE GELMESİ hisseleri öneri tablomuzda tutmamızdaki ANA etmendir.

Piyasa şartlarına göre defansif taktiksel değişiklik yapıyoruz. MAVI, TURSG, TAVHL’ı Güncel modele alıp, Alark, Pgsus, Sahol’u izleme listesine aktarıyoruz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu raporda yer alan bilgiler A1 CAPİTAL Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin Araştırma Bölümü tarafından bilgi verme amacıyla hazırlanmış olup herhangi bir hisse senedinin alım satımına ilişkin bir teklif içermemektedir.

Kaynak: A1 Capital Haftalık Teknik Öneriler

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@Hisse_Onerileri'ni Twitter'da Takip Et!

GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNİ KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!