Ziraat Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (30 Eylül – 4 Ekim 2019)

Haftalık Teknik Öneri Listesi

AKSA: Aylık ortalaması ve kanal orta bandını destek yaptıktan sonra kısa vadeli düşüş trendini hacimli geçen hissede devamlılık formasyonlarından bayrak formasyonu gözlenmekte. Göstergeler tarafında, MACD’nin “sat” vermekte başarısız kaldığı süreçte RSI aşırı alım bölgesine yönelebilir. Bu kapsamda, hisse de kanal üst bandına doğru hareketlilik gösterebilir.

SISE: Geçen hafta, bu yıl başlayan düşüş kanalının üzerine çıkan hisse geri çekilmelerinde söz konusu kanalın üzerinde tutunmayı başarırken, 50 günlük ortalamasını da destek yaptı. Diğer yandan, 20 günlük ortalama da 50 günlük ortalamasına yaklaşma eğilimindeyken, göstergelerdeki toparlanma belirginleşiyor. Bu kapsamda, kanal dışına çıkan hisse yeni bir yükseliş dalgasına girebilir.

THYAO: Cuma günkü yükselişle uzun vadeli düşüş trendinde kapatan hissede, işlem hacmindeki ciddi artış ve trend dönüşüne işaret eden bazı indikatörlerdeki görüntü, söz konusu trend direncinin aşılabileceğini işaret etmekte. Orta vadeli ortalamalarının da üzerinde seyreden hisse, 11,80 desteğinin altına sarkmadıkça uzun vadeli düşüş trendini kırıp yükseliş dalgasına girebilir.

BU 3’LÜ İLE İSTEDİĞİNİZ ANALİZİ “ÜCRETSİZ” YAPABİLİR, YATIRIMDA BAŞARIYI YAKALAYABİLİRSİNİZ!

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin