Ziraat Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (3-7 Aralık 2018)

Ziraat Yatırım Haftalık Hisse Önerileri

ECILC: Aylık ortalamasının üzerinde kalıcılık sağlama eğiliminde olan hissede, göstergelerde gözlemlenen uyumsuzlukla beraber güçlenme eğilimi de belirginleşmekte. Hisse, 2,96 desteğinin üzerinde tutunarak 3,18/19 bölgesine bulunan 50 günlük ortalamasına doğru hareketlenebilir.

TTKOM: Son iki haftada direnç olarak çalışan 20 haftalık ortalamanın üzerinde kapanış gerçekleşti. Göstergelerdeki güçlenme eğilimi ise devam ederken, hisse söz konusu ortalamayı destek yapıp 4,17/20 bölgesini hedefleyebilir.

YKBNK: Hisse, Cuma günü görece yüksek işlem hacmi ile birlikte alçalan trend çizgisinin üzerinde kapanış gerçekleştirdi. Dolar bazlı grafikte de bir önceki hafta direnç olarak çalışan 20 haftalık ortalamanın, geçen hafta destek olarak çalışması yükseliş isteğinin sinyali olabilir. Hissede, 1,69 desteğinin üzerinde 1,82 ardından 1,85 sıralı hedefler olabilir.

TEMEL ANALİZ İLE NASIL HİSSE SEÇİLİR? UZMANINDAN HEMEN ÖĞRENMEYE BAŞLA!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı:HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin