Ziraat Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (27-31 Mayıs 2019)

PETKM: Hissenin kanal alt bandı, uzun vadeli trend çizgisi ve yatay desteklerinden tutunduğunu izliyoruz. Ayrıca 200 haftalık ortalamasına da yakın seyreden hisse, önemli sayılabilecek desteklerden aldığı güçle 4,75/80 direnç bölgesini test etmek isteyebilir.

TKFEN: Yaşanan düşüşlerin ardından hisse uzun vadeli trend çizgisi ve 200 haftalık ortalamasına yakın seviyelerde tepkiyle karşılaşırken, bir önceki işlem gününde oluşan mum görüntüsü (çekiç) trend değişimine işaret ediyor olabilir. Ayrıca, düşüş sırasında yaşanan hareket “takoz” görüntüsü çizerken, hisse bu hafta yükseliş eğilimi gösterebilir.

VESTL: Yaşanan düşüşlerin ardından hisse daha önce destek olarak çalışan 100 haftalık ortalamasından tekrar tepkiyle karşılaştı. Orta vadeli yükselen trend çizgisinden de alımlarla karşılaşan hissede son hafta oluşan mum formasyonu (delen) düşüş eğiliminin bittiğinin işareti olabilir.

ÜCRETSİZ FİNNET 2000 PLUS İÇİN TIKLAYIN!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı:HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin