Ziraat Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (16-20 Aralık 2019)

Haftalık Hisse Teknik Öneri Listesi

ASELS: 200 günlük ortalamasının üzerinde kalıcılık sağlama denemeleri yapan hissede son günlerde işlem hacminde de anlamlı artışlar gözleniyor. Hissede ayrıca potansiyel çanak – kulp formasyonu gözlemlenirken, hisse mevcut seviyelerden güç kazanıp yeni bir yükseliş dalgasına girebilir. Hissede, geçen haftaki en düşük seviye olan 19,11 zarar – kes olarak takip edilebilir.

EGEEN: Hissede flama formasyonu gözlemlenirken, cuma günü hacimli yükseliş gözlemlendi. Göstergelerde de güçlenme gözlemlerken, haftalık grafikte MACD “al” verdi. Bu kapsamda hissede yükseliş eğilimi devam edebilir. Hissede, 527,50 zarar – kes olmak üzere 573,00 – 575,00 hedef bölgesi olarak takip edilebilir.

FROTO: Cuma günü boşluklu açılışın ardından gün içerisinde artan işlem hacmiyle birlikte yükseliş eğilimi yakalayan hissede göstergelerdeki güçlenme eğilimi belirginleşiyor. Hissede ayrıca genel olarak olumlu sonuçlar veren MACD’nin “al” konumuna geçtiği gözlemleniyor. Dolayısıyla güçlenen göstergelerle birlikte cuma günkü boşluklu açılış sonrasındaki yükseliş, hissede yeni bir yükseliş dalgasının işaretleri olabilirler.

ÜCRETSİZ CANLI BORSA EKRANI İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin