Yatırım Finansman Hisse Önerileri – (31.12.2018)

Yatırım Finansman Günlük Hisse Önerileri

Cuma gününe alımlar ile başlayan BIST 100 endeksi ikinci seans artan satışlar ile geriledi ve %0.59 oranında değer kaybı ile 90.435 seviyesinden tamamladı. Geçtiğimiz haftanın son işlem gününde yurtdışı piyasalardan negatif yönde ayrışan BIST 100 endeksinin Yılın son işlem gününe alıcılı başlamasını bekliyoruz. 90.400 desteğinin üzerinde yaşanacak hareketlerde 90.900 seviyesini ilk ara direnç olarak takip edeceğiz. Bu ara direncinin aşılması halinde ise tepki denemelerini ivme kazanacaktır. 91.500 ve 92.500 seviyeleri ise sırası ile üst dirençler olarak takip edilebilir.

KAZANDIRACAK HİSSELERİ NASIL SEÇMELİ? ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin