Yatırım Finansman Hisse Önerileri – (27.06.2019)

Teknik Bülten

Dün açılış sonrasında 95.847 seviyesine kadar yükseliş yaşanmasına rağmen, sonrasında etkili olan satışlar ile gerileyen BİST100 endeksi günü %0.62 oranında değer kaybı ile 94.831 seviyesinden tamamladı. Son 5 işlem gününün dördünde test edilmesine rağmen bir türlü üzerinde tutunamadığımız 200 günlük ortalamanın aşılamamış olmasını güç kaybı olarak değerlendiriyoruz. Bu nedenle yeni pozisyonlar açısından aceleci olunmamalı gün içi açılacak pozisyonlar için ise temkinli kalınmalı. Güne alıcılı başlamasını beklediğimiz endekste 95.800-95.700 bandını ilk direnç seviyeleri olarak takip edeceğiz. Açılış sonrasında yaşanabilecek gün içi geri çekilmelerde ise 94.600- 94.300 bandını ise ilk önemli destekler olarak verebiliriz. Yükselen trendinin alt bandı konumunda olan 94.300’ün kırılması halinde endekste trend dönüşü ile beraber baskısının arttığını görebiliriz.

PROFESYONEL BORSA TRADER EKRANLARINI HEMEN ÜCRETSİZ DENEYİN!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin