Yatırım Finansman Hisse Önerileri – (24.04.2019)

Teknik Bülten

Haftaya satıcılı başlayan ve gün boyunca negatif görünümünü sürdüren BIST 100 endeksi Pazartesi gününü %0.94 değer kaybı ile 95.952’den tamamladı. Borsa İstanbul’da yurtdışı piyasalara göre ayrışmanın devam ettiğini gördüğümüz endekste kısa vadeli göstergelerde de bozulma belirginleşiyor. Bir günlük aradan güne yatay başlamasını beklediğimiz endekste 95.800 ara desteğinin üzerinde etkili olabilecek yükseliş denemelerinde 96.800’ü ilk direnç seviyesi olarak takip edeceğiz. Endekste yükseliş denemelerinin güç kazanabilmesi için 96.800’ün üzerinde kapanış gerçekleşmeli. Aksi halde zayıf görünüm devam edecektir. Endekste beklentimizin aksine 95.800’ün üzerinde kalınamaması halinde ise 95.000’e kadar gün içi geri çekilme beklenilebilir.

PİYASALARI CEBİNİZDEN ÜCRETSİZ VE CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin