Yatırım Finansman Hisse Önerileri – (15.08.2018)

Yatırım Finansman Günlük Hisse Önerileri

Dün, güne pozitif başlayan endeks, sabah saatlerinde güçlü duruşunu korusa da, gün içinde kar satışlarıyla karşılaştı ve düşüşe geçti. Seans sonlarına doğru özellikle Banka endeksine gelen alışların artmasıyla günü %0,79 artışla 93,418 seviyesinden kapattı.

Düşüş trend kanal çizgisi üzerinde kapatan endeks, gün içinde yeniden yukarı yönlü hareketlerini devam ettirmek istemesiyle açılışta hafif pozitif olmasını bekliyoruz. Alımların güçlü olmasıyla karşılaşacağımız ilk direnç noktası 94,500, bu seviyenin kırılması ile 95,500-96,600 dirençleri takip edilebilir. Satışların artması halinde ise 92,800’ü ilk destek olarak takip edeceğiz.

KAZANDIRACAK HİSSELERİ NASIL SEÇMELİ? ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin