Yatırım Finansman Hisse Önerileri – (14.06.2019)

Teknik Bülten

Dün satıcılı açılış sonrasında gün boyunca sert satış baskısının hareket eden BİST100 endeksinde %2.27 oranında düşüş ile 90.501 seviyesin kapandı. Endeksin teknik göstergelerinde güç kaybı sürüyor. Ancak dün yaşana geri çekilme sonrasında saatlik grafiklerde kısa vadeli bazı göstergelerin aşırı satım ( destek) seviyelerine gerilemiş olması tepki potansiyelini arttırıyor. Güne tepki alımları ile başlamasını beklediğimiz endekste 90.500 desteğinin üzerinde yaşanabilecek tepki yükselişlerinde 91.000 ara direnç seviyesi olarak izleyeceğiniz. Gün içi hareketlerde bu direncin aşılması ile tepki hareketinin ivme kazandığın görebiliriz. 91.800 ve 92.300 seviyeleri ise kısa vadeli üst dirençler olarak izlenebilir. Endekste beklentimizin aksine 90.500 desteğinin kırılması halinde ise 89.100’e kadar geri çekilme görebiliriz.

PROFESYONEL BORSA TRADER EKRANLARINI HEMEN ÜCRETSİZ DENEYİN!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin