Yatırım Finansman Hisse Önerileri – (13.03.2018)

Yatırım Finansman Günlük Hisse Önerileri

Haftaya güçlü alımlar ile başlayan ve gün boyunca pozitif seyrini sürdüren BİST 100 endeksi %1.28 oranında değer kazanımı ile 118.411’den kapandı.

Güne yatay başlamasını beklediğimiz endekste 119.250 seviyesini gün içi işlemlerde ilk direnç olarak takip edeceğiz. Endekste yükseliş hareketinin güç kazanabilmesi için ilk etapta bu seviyenin üzerinde kapanış gerçekleşmeli. Kısa vadeli göstergelerden sonra orta vadeli gösterge olan MACD’in de AL konumunda geçmiş olması 119.250 seviyesinin kırılma potansiyelini güçlendirmesine rağmen, kısa vadeli yeni pozisyonlar için bu direncin geçilmesini beklemek yararlı olacaktır.

Endekste 118.000-117.700 bandını ise gün içi ilk destekler olarak takip edeceğiz.

KAZANDIRACAK HİSSELERİ NASIL SEÇMELİ? ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin