Yatırım Finansman Hisse Önerileri – (11.01.2019)

Yatırım Finansman Günlük Hisse Önerileri

Dün günün ilk saatlerinde etkili olan satışlara rağmen 90.600 ara desteğinin üzerinde tutunan endekste ikici seans alımlar güçlendi ve 40 puanlık sınırlı değişim ile 91.196 seviyesinden kapanış gerçekleşti. Seans içi grafiklerde göstergelerin güç kaybediyor olmasına rağmen, günlük grafiklerde net bir bozulmanın görülmemesi ve yurt dışı piyasalarda yaşanan olumlu görünüm endekse olumlu yansıyor. Güne alıcılı başlamasını beklediğimiz endekste 91.300’ün üzerinde yaşanacak hareketlerde 91.800 seviyesini ilk ara direnç olarak takip edeceğiz. 92.500 ise gün içi hareketlerde daha önemli direnç konumunda olacaktır. 90.600’ü ise ilk destek seviyesi olarak verebiliriz.

KAZANDIRACAK HİSSELERİ NASIL SEÇMELİ? ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin