Yatırım Finansman Hisse Önerileri – (08.11.2018)

Yatırım Finansman Günlük Hisse Önerileri

Dün pozitif açılış sonrasında yükseliş eğilimini koruyan BİST100 endeksinden gün içinde gelen satışlar karşılandı ve %0.81 oranında yükseliş ile 95.493 seviyesinden kapanış gerçekleşti. Güne alıclı başlamasını beklediğimiz endekste 96.000-96.300 bandını gün içi işlemlerde ilk direnç seviyeleri olarak takip edeceğiz. Son üç işlem gününde bu direnç bandının test edilmesi sonrasında satışlar ile karşılaşmamız nedeniyle 96.300 seviyesi aşılmadan pozisyon arttırımına gitmenin riskli olacağı kanaatindeyiz. Ancak endekste 96.300 seviyesinin de kırılması halinde pozisyonlar artırılarak sırası ile 97.200 ve 99.500 dirençleri hedef alınabilir. Endekste 94.200 seviyesi ise kısa vadeli ilk destek seviyesi olarak takip edilebilir.

KAZANDIRACAK HİSSELERİ NASIL SEÇMELİ? ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin