Yatırım Finansman Hisse Önerileri – (05.09.2018)

Yatırım Finansman Günlük Hisse Önerileri

Dün zayıf açılış sonrasında 92.915’e kadar geri çekilen BİST 100 endeksinde gün içide tepki alımları ile görülmesine rağmen yükseliş denemeleri zayıf kaldı ve endeks %0.77 değer kaybı ile 93189’den kapandı.

Güne hafif alıcılı başlamasını beklediğimiz endekste 94.300 ve 94.650 bandını gün içi ilk direnç seviyesi olarak takip edeceğiz. Kısa vadeli göstergelerde görülen güç kaybı nedeniyle son günlerde aşamadığımız bu direnç seviyelerinin üzerine çıkılmadıkça endekste güç kaybı artabilir. Bu nedenle yeni pozisyonlar için temkinli kalmanın yararlı olacağı kanaatindeyiz.

Endeks gün içinde yaşanabilecek olası geri çekilmelerde 92.900’ün altında gevşeme eğilimi hız kazandığı görülebilir. Bu nedenle gün içi açılmış AL-SAT amaçlı pozisyonlar bu desteğin altında kapatılmalı.

KAZANDIRACAK HİSSELERİ NASIL SEÇMELİ? ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin