Yatırım Finansman Hisse Önerileri – (04.09.2018)

Yatırım Finansman Günlük Hisse Önerileri

Haftaya hafif satıcılı başlayan BİST100 endeksi enflasyın rakamı sonrasında gelen alımlar ile toparlandı ve %1.29 oranında yükseliş ile 93.915 seviyesinden kapandı.

Güne alıcılı başlamasını beklediğimiz sözleşmede 94.300’ü gün içi ilk direnç seviytesi oalrak takip edeceğiz. Günlük grafiklerde kısa vadeli göstergelerden sonra orta vadeli göstergelerinde al konumunda olması yükseliş hareketinin güçlenebileceği gösteriyor. 94.300’ün aşılması sonrasında endekste grafikte çizdiğimiz trend çizgilerinin üst bandına yönelim beklenebilir ve 96.000 seviyesi hedef alınabilir. Endekste 93.700 seviyesini ise gün içi ilk destek seviyesi olarak verebilriiz.

KAZANDIRACAK HİSSELERİ NASIL SEÇMELİ? ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin