Yatırım Finansman Hisse Önerileri – (02.01.2019)

Yatırım Finansman Günlük Hisse Önerileri

Pazartesi günü ilk seans dar bantta hareket eden BIST 100 endeksi ikinci seans güçlenen tepki alımları ile toparlandı ve %0.92 oranında değer kazanımı ile 91.270 seviyesinden kapandı. Yılın ilk işlem gününe yurt dışı piyasaların paralelinde hafif satıcılı başlamasını beklediğimiz endekste 90.400’ü ilk ara destek seviyesi olarak takip edeceğiz. Bu desteğe kadar yaşanabilecek gün içi hareketler sonrasında tutunma çabası ve tepki hareketlerinin etkili olmasını bekliyoruz. Endekste yaşanabilecek tepki denemelerinde ise 91.300-91.500 bandı gün içi ilk direnç seviyeleri olarak takip edeceğiz.

KAZANDIRACAK HİSSELERİ NASIL SEÇMELİ? ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin