Tacirler Yatırım Hisse Önerileri – (14.02.2019)

BIST 100 Teknik Analiz

İki gün üst üste 8 milyar TL işlem hacmi ile düşüşle kapanış, Şubat ayından bu yana yaşanan yatay sıkışık seyrin aşağı yönlü kırılmasına yönelik riskleri artırdı. Kısa vadeli göstergelerin aşırı alım bölgesinden çıkmış olması nedeniyle ralli formu da zedelendi. Dünkü düşüş sonrasında yukarı yönlü tepkilerinde satışla karşılanması beklenebilir. BIST’in son iki günlük düşüşü sonrasında yeniden dengelenmesi ve yataya geçmesi gerekiyor. Dünkü satışların devamında bu destek 100.500’de bulunan taban noktası olabilir. Kısa vadeli ivmeyi kaybetmemek ve iki günlük kayıpları telafi etmek için bugün yeniden 102.000 üzerine çıkıp kapanış yapılması şarttır.

ÜCRETSİZ CANLI BORSA İÇİN TIKLAYIN!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin