Tacirler Yatırım Hisse Önerileri – (13.06.2019)

Teknik Analiz Bülteni

Cuma günkü %3 üzerindeki yükselişi piyasa geçen üç günde sindirmeye çalıştı. Son üç günlük işlemler yükselişin bir ralli değil, yükselen trendin bir parçası olduğunu da gösterdi. Üç günlük dengelenmede destekler hızla yükseldi. 92.250 yükselen ana kanal destek, 92.500 ise hafta başından bu yana satışların dengelendiği destek olarak bugünde korunmasını bekliyoruz. Desteklerin yaklaşıyor olması yükselen trend içerisinde tepkilerin geleceğini de gösteriyor. 92.250 üzerinde kaldığımız sürece ana trend içerisinde 97.500 ve 100.000 hedefleri trend içerisinde görülebilir seviyelerdir. 92.250 kırılması ise endeksi yatay trende döndürür.

PİYASALARI CEBİNİZDEN ÜCRETSİZ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin