Şişe Cam Hisse Önerisi / Atig Menkul – (01.04.2013)

Şişe Cam Hisse Önerisi – Atig Menkul

Türkiye’nin cam devi Şişe Cam Grubu, düzcam, işlenmiş düzcam, otocam, cam ambalaj, cam ev eşyası ve kimyasallar alanlarında faaliyet gösteriyor. Grup 2012 yılında artmaya devam eden satışlarına rağmen özellikle enerji maliyetlerinin etkisiyle ortalamaya göre daha düşük bir karlılık açıkladı.

Buna rağmen üretimin gittikçe globalleştirilmesi, dünyanın önde gelen cam şirketleri arasındaki konumun güçlendirilmesi ve enerjide kendine yeterliliğin artırılması hedeflerine doğru ilerleme devam ediyor. Bu yıl içinde ayrıca Paşabahçe’de de halka arz düşünen grubun hisse fiyatının önümüzdeki dönemde 3.30-3.50 TL bölgesine doğru yükselme potansiyeli taşıdığını düşünüyoruz.

Raporun tamamı için tıklayın.

Atig Menkul Nisan 2013 Aylık Bülteni

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN