Şeker Yatırım Hisse Önerileri – (21.06.2018)

Şeker Yatırım Günlük Hisse Önerileri

Güne yatay yakın başlayan BIST-100 endeksi günü %0,12 yükselişle 94.552’den kapattı.

Endeks kısa vadeli dip oluşumuna işaret eden düşen kama formasyonunu yukarı kırarak tepki yükselişi sürecinin başladığına işaretini etti. Endeks bugün için 92.700 üzerinde kaldıkça geri çekilmeler olsa da ilk hedef 97.300-97.800 aralığı ve bu aralık üzerinde ise 100.000-100.600 aralığına kadar yükselişini devam ettirmesi beklenmektedir. Kısa vadeli göstergeler ve momentumdaki pozitif eğilim geri çekilmeler olsa da tepki yükselişinin devam edeceğine işaret ediyor. Ancak tepki yükselişinin güç kazanması ve teyit için endeksin ara direnç olan 95.200’ü yükselen hacimle yukarı kırması ve üzerinde kapanış görmemiz gerekiyor. Endeksin 92.700’ü aşağı kırması durumunda genişleyen üçgen formasyon içinde alt bant olan 91.000’lere doğru dip arayışının devam etmesi beklenir. Kısa vadede 91.000 stop-loss olmak üzere 93.500 ve altına gerilemeler alım fırsatı olarak takip edilebilir. Endeksin güne yataya yakın hafif eksiyle başlaması ve gün içinde tepki yükselişi denemesini devam ettirmesini bekliyoruz.

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

BAŞARILI YATIRIM İÇİN BU 3’LÜ YETER!…

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin