Şeker Yatırım Hisse Önerileri – (13.03.2018)

Şeker Yatırım Günlük Hisse Önerileri

Güne alıcılı başlayan BIST-100 endeksi banka hisseleri öncülü ğünde yükselen hacimle günü %1,28 yükselişle 118.411’den kapattı.

Endeks gün içinde 118.500’ü yukarı kırmayı denese de başarılı olmadı. Endeksin 118.500’ü yükselen hacimle yukarı kırarak üzerinde kapanış yapması durumunda ilk hedef bir önceki zirve seviyeleri olan 121.500 olmak üzere endeksin orta vadede yükselişini yukarı kırdığı üçgen formasyonun minimum yükseliş hedefi olan 124.000’lere doğru devam ettirmesi beklenmektedir. Endeksin 116.800’ü aşağı kırması durumunda 114.500’lere doğru hızlı bir düşüş oluşması beklenir. MACD halen Sat konumunda olması bu riskin düşük olasılık ta olsa devam ettiğine işaret ediyor. Ancak ortalamalardaki ve kısa vadeli göstergelerde oluşan pozitif eğilim endekste geri çekilmeler olsa da yükseliş trendinin devam edeceğine işaret etmektedir. Gün içinde 117.000 ve altına olası gerilemeler kısa vadeli alım fırsatı olarak takip edilebilir. Kısa vadeli pozisyonlar içinse 116.800 zarar-kes seviyesi olarak izlenmelidir. Endeksin güne yatay yakın başlamasını ve gün içinde pozitif eğilimini devam ettirmesini beklemekteyiz.

BAŞARILI YATIRIM İÇİN BU 3’LÜ YETER!…

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin