Şeker Yatırım Hisse Önerileri – (08.11.2018)

Şeker Yatırım Günlük Hisse Önerileri

Güne hafif eksiyle başlayan BIST-100 endeksi banka hisselerindeki güçlü performansla günü %0,81 yükselişle 95.493’den kapattı. Endeks kısa vadede 94.000 üzerinde tutundukça kar satışları yaşansa da yükselişini ilk etapta 97.200-97.800 aralığına kadar devam ettirmesi beklenmektedir. Kısa vadede bu aralığa yükselişte kar satışları oluşması bekleneceğinden bu aralığa özellikle düşük hacimli yükseliş satış fırsatı olarak kullanılmalıdır. Teknik göstergelerdeki genel güçlü görünüm kar satışları yaşansa da yükselişin devam edeceği beklentisini destekliyor. Endeksin 94.000 altına gelmesi durumunda ise satışların sırasıyla 93.200 ve 92.500’lere kadar devam etmesi beklenmektedir. Gün içinde 94.700 ve altına gerilemeler trade amaçlı alım fırsatı olarak takip edilebilir. Kısa vadeli pozisyonlar için Kısa vadede 94.000 zarar-kes seviyesi olarak takip edilmelidir. Endeksin güne güçlü alımlarla başlaması beklenmektedir. Ancak gün hacimle 97.200’lere doğru olası yönelişte kar satışları oluşması beklenmektedir.

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

BAŞARILI YATIRIM İÇİN BU 3’LÜ YETER!…

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin