Sabancı Holding Hisse Önerisi / Atig Menkul – (30.04.2013)

Sabancı Holding Hisse Önerisi – Atig Menkul

Holding 2013 yılında da düşük kur riski ve düşük borçluluk oranlarıyla güçlü finansal yapısını korumaya devam edecek. İştiraklerinden Akbank’ta karlılık hedeflerini geçen, enerji sektöründe yeni yatırımlara devam eden, çimentoda büyüme hedefini koruyan, perakende cirolarını artıran, sigorta sektöründe karlılığını yükselten Sabancı Holding için 2013, rekorlar yılı olabilir. Teknosa sonrasında Avivasa ve Enerjisa gibi yüksek büyüme potansiyeli taşıyan iştiraklerin halka arzı, Sabancı Holding’i orta ve uzun vadede ön plana çıkartacak. Sabancı Holding hisseleri için 12 TL hedef fiyat hedefi öngörüyoruz.

Atig Menkul Mayıs 2013 Aylık Bülteni

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN