Noor Menkul Haftalık Hisse Önerileri – (3-7 Ocak 2019)

Noor Menkul Haftalık Hisse Önerileri

Endeks 2019 yılına düşüşle başladı. Genel olarak hafta başı itibariyle Çin tarafında açıklanan ve büyüme temposunda yavaşlamaya işaret eden verilerin riskli varlıklara satış getirmesi ile endeks 90.000 altına sarktı. 88.500-86.300 seviyeleri önemli destek iken daha aşağıda ise 84.600 son bir yılın dip seviyesi olarak yakından takip edilmelidir. Endekste 86.300 altında haftalık kapanış yapılırsa 2009 yılından gelen yükselen trend bozulmuş olacaktır. Bu anlamda 86.300 altına sarkmalarda kuvvetli tepki alımları gelebilir. Ancak bu kademe altında haftalık bazda negatif kapanış yapılırsa endeksteki düşüş derinleşebilir. Kısa vadede 91.100 üzerinde kapanış yapılmadığı sürece endekste bir rahatlama beklemiyoruz. Kısa vadede 91.100 üzerine geçilebilirse en azından bir süre konsolidasyon görülebilir.

Teknik Analiz Bazlı Değerlendirmede Yükseliş Beklentisi İle Öne Çıkardığımız Hisse Senetleri

TEKNİK ANALİZ İLE NASIL HİSSE SEÇİLİR? UZMANINDAN HEMEN ÖĞRENMEYE BAŞLA!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı:HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin