Noor Menkul Haftalık Hisse Önerileri – (14-18 Ocak 2019)

Noor Menkul Haftalık Hisse Önerileri

Endeks haftaya satıcılı başladı ve geçen sene mart ayından gelen alçalan trend çizgisinin direnci 91.500 seviyesi altına sarktı. Dolayısıyla uzun dönem düşüş trendi teknik açıdan devam ediyor.

Dolar bazında da 1,6 cent ile 2009 mart ayı seviyelerine geri döndü. 90.000 psikolojik bir sınır, daha aşağıda geçen haftanın dip seviyesi 89.200 önemli bir ara destek. 88.500 ve 86.300 seviyelerini ise kuvvetli destek olarak takip ediyoruz. Özellikle 86.300 uzun dönemli dinamikler için alım fırsatı sağlayabilir. Geçen sene ekim ayından beri işlem hacimlerinde devam eden düşüş eğilimi ile endekste sakin seyir devam edebilir. 50 günlük hareketli ortalama 92.000 ile 92.700 seviyeleri kuvvetli direnç olacaktır.

Teknik Analiz Bazlı Değerlendirmede Yükseliş Beklentisi İle Öne Çıkardığımız Hisse Senetleri

TEKNİK ANALİZ İLE NASIL HİSSE SEÇİLİR? UZMANINDAN HEMEN ÖĞRENMEYE BAŞLA!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı:HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin