Koç Holding Hisse Önerisi / Atig Menkul – (01.04.2013)

Koç Holding Hisse Önerisi – Atig Menkul

Otomotivde iç pazardaki daralmaya rağmen bu alanda liderliğini koruyan, enerji sektöründe ise petrol ve LPG’de pazar payını arttıran holding, dayanıklı tüketim sektöründe yurtiçinin yanı sıra yurtdışı fırsatları da izliyor. Holdingin bu yıl 130 milyar TL’lik ciro hedefini yakalayabileceğini ve faaliyet karını yüzde 6 yükseltebileceğini düşünüyoruz. Toplam cironun yüzde 63’ünün, vergi öncesi karın yüzde 40’ının enerji alanındaki faaliyetlerden sağlanıyor olması, yeni yatırımların hangi sektörlerde yoğunlaşacağını da gösteriyor. Koç Holding hisseleri için 11.20 TL hedef fiyatla yüzde 12 yükseliş potansiyeli öngörüyoruz.

Raporun tamamı için tıklayın.

Atig Menkul Nisan 2013 Aylık Bülteni

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN