İntegral Menkul (30 Kasım – 4 Aralık 2015) Haftalık Hisse Önerileri

İntegral Menkul Takibindeki Hisseler

İntegral Menkul’un hazırladığı Haftalık Strateji ve Hisse Önerileri Raporu:

Rusya ile yaşanan uçak krizi geçen haftanın siyah kuğusuydu ve büyük oranda fiyatlandı. Bu konu ile ilgili yeni olumsuz gelişmeler oluşmadıkça fiyatlar üzerinde fazla etkisi olmayabilir. Buna karşılık bu konu ile ilgili oluşabilecek bir yumuşama sinyalinde ise borsada sert tepkilerle karşılaşabiliriz.

İçeride Cuma günü Moody’s Türkiye ile ilgili raporunu açıklayacak. Not indirimi yönünde bir beklenti mevcut değil. Ancak yine de yapılacak ikazlar ve verilecek mesajlar piyasalar tarafından takip edilecek.

Bu hafta ABD kanadında yoğun haber akışları oluşacak. Cuma günü istihdam verisi gelirken, hafta boyunca Yellen’da dahil olmak üzere pek çok Fed üyesinin konuşmaları takip edilecek. Aralık toplantısına az bir zaman kala Fed başkanlarından gelecek mesajlar ve verilerin niteliği gelişen ülke piyasalarına yönelik risk algısını etkileyebilir.

BIST 100 endeksinde 75000 seviyesi kritik bir destek olurken, tepkilerde 77700 seviyesi güçlü direnç olabilir. Endeksin güçlenmesi için 77700 seviyesini geçmesi gerekli. Bu nedenle bu seviyeye yönelik tepkiler satış fırsatı olarak kullanılabilir. 75000 seviyesinin altına gerileyen bir endeks ise satışların sert bir şekilde devam edeceğinin sinyali olacağından önemli olacak.

Haftalık Takibimizdeki Hisseler

30112015-hisse-onerileri-integral

Geçen haftaki hisse önerilerimizde VESTL, OTKAR, CIMSA, DGGYO, KONYA, TTRAK ve FROTO stop seviyesinden kapanmıştır. Piyasadaki dalgalanma burada etkili olmuştur. MRSHL ve PENGD hedefine ulaşmıştır.

Buna karşın, Bu hafta ASELS, LOGO, ERBOS, AKFEN, ARCLK, KUTPO ve AKBNK takip ettiğimiz hisseler.

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin