Halk Yatırım (3-7 Kasım 2014) Haftalık Hisse Önerileri

Halk Yatırım Haftalık Hisse Önerileri 

Fed’in varlık alımlarını sonlandırdığı ve destekleyici para politikasından çıkışın ötelenebileceği beklentilerini destekleyen bir yaklaşıma işaret etmeyen beklenenden ‘daha şahin’ söylemlerini izlediğimiz faiz toplantısı sonrasında: i. büyüme görünümündeki güvenli tutumla uyumlu olarak ABD ekonomisinin üçüncü çeyrekte beklentilerden güçlü büyümesi; ii. Eylül PCE enflasyon göstergelerinin ılımlı görünümünü korumasına karşın, ücretlerde güçlü artış ancak tüketim harcamalarında beklenmeyen düşüş gibi ekonomik görünümde belirsizlik yaratan sinyaller gelmesi; iii. bu hafta tarım dışı istihdam ve ISM verilerinin ekonomik görünüm ve para politikası yaklaşımına yönelik yeni bir değerlendirme süreci yaratabilecek olmasının, Fed’in ‘şahin’ söylemlerinin fiyatlamalar üzerine etkisinin daha belirgin gözlenebileceği bir risk algılamasına neden olabileceğini düşünüyoruz.

Rapor için tıklayın.

HLY MODEL PORTFÖY

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin