Halk Portföy (21 Haziran 2017) Haftalık Yatırım Tavsiyeleri

Haftalık Yatırım Tavsiye Bülteni

Gelişmekte olan piyasalarda haftalık bazda değer kayıpları gözlemlenmiştir. Geçen haftayı ağırlıklı olarak Merkez bankalarının oluşturduğu yoğun haftada BIST100 Endeksi de haftayı hafif eksi ile kapatmıştır. Buna rağmen global borsalarda olumlu hava korunuyor. Körfez kaynaklı haber akışının da hafiflediği bir döneme girmiş durumdayız. Orta ve uzun vadeli göstergeler yukarı trendi desteklediğinden hisse senetleri ile ilgili olumlu görüşümüzü korumaya devam ediyoruz. 97.000 takip edeceğimiz ilk destek seviyesidir. İlk direnç olarak da geçen hafta test ettiğimiz ancak kıramadığımız kritik 100.000 seviyesini takip ediyor olacağız.

Raporun tamamı için tıklayın.

Önemli Uyarı:HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin