Gedik Yatırım (12-16 Ekim) Haftalık Hisse Önerileri

Gedik Yatırım Haftalık Hisse Takip Listesi’ni Güncelledi

Milletimize başsağlığı diliyoruz…

Haftasonu Ankara’da yaşanan terör saldırısı bir kez daha iç güvenlik riskini gündeme getirdi. 7 Haziran seçimleri sonrası başta 20 Temmuz’da Suruç’taki saldırı olmak üzere yaşanan terör olayları toplumun genelinde olduğu gibi piyasalarda da endişeye neden olmuştu. Ankara’da bu haftasonu yaşanan ve toplumu derinden yaralayan bu menfur saldırı da piyasa tarafında iç güvenlik riskini yeniden gündeme getirecektir. Geçtiğimiz hafta bir terör grubunun eylemsizlik kararı alacağına dair oluşan spekülasyonlar piyasa tarafında bu riskin bir süreliğine de olsa düşeceği algısı oluşturmuştu. Geçtiğimiz hafta yurtiçi piyasalardaki pozitif havada az da olsa bu spekülasyonların da etkisinin olduğunu düşünüyoruz. Bu haftasonu gerçekleşen saldırı, geçtiğimiz hafta oluşan iyimserliğin aksine yeniden iç güvenlik riskinin hesaplara dahil edilmesine neden olacaktır.

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin