Garanti Yatırım Hisse Önerileri – (12.06.2019)

BİST-100..
Endekste hafta başından bu yana ön plana çıkardığımız kar satışı riski kısmen fiyatlara yansıdı. Mevcut durumda 92,000 bölgesi kısa vadeli iyimser trendin devamı konusunda önemi artan destek seviye haline geldi. Açılış sonrası endekste sınırlı tepki alımları gündeme gelebilirse de 93,500 bölgesi aşılmadıkça seans içi görünümde devam eden kar satışı riski paralelinde tepki alımlarının ivme kazanmasını beklemeyeceğiz.

VİOP Endeks-30
Haziran vade kontratta spot piyasadaki kar satışlarına paralel olarak dün zayıf eğilim ön plandaydı. Kontratta açılış sonrasında zayıf alımlar öne çıkabilirse de 117,600 bölgesi aşılmadıkça toparlanmanın yeterli olmayacağını öngörmekteyiz. Söz konusu direnç bölge altında ise kısa vadeli düzeltme sürecinde gündeme gelebilecek destekler 116,800-115,900 seviyeleridir.

PİYASALARI CEBİNİZDEN ÜCRETSİZ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin