Bizim Toptan Hisse Önerisi / TEB Yatırım – (06.05.2013)

Bizim Toptan Hisse Önerisi – TEB Yatırım

Temel Açıdan:

Tavsiye: AL Hedef Fiyat : 33,80 TL

Teknik Açıdan:

Kısa Vadeli Hedef: 31,80 seviyeleri
Orta Vadeli Hedef: sırasıyla 32,70 seviyeleri ile 33,50 seviyeleri
Ana Stop Loss: 29,80

Orta vade için trendi yukarı gördüğümüz hissede, ana destek noktasının 29,80 seviyelerine yükseldiğini görmekteyiz. Olası çekilmelerde bu seviyenin altına inilmediği sürece, hissede düşüşlerin düzeltme hareketleri olarak kalmaya devam edeceği, yükseliş eğiliminin korunacağı, orta vadeli hareket içinde önümüzdeki süreçte ilk etapta 31,80 seviyelerinin test edileceği söylenebilir. Orta vadeli göstergelerin olumlu sinyalleri bu olasılığı güçlendirmektedir. Bu nedenle, 29,80 seviyesine stop loss koyup, hissede geri çekilme hareketleri içinde pozisyon alınabileceğini düşünmekteyiz.

29,80 seviyesindeki desteğin bozulması halinde ise, orta vadeli yükselen hareketin ivme kaybedeceğini, düşüş hareketinin daha uzun süreye yayılacağını, satış baskısının yoğunlaşacağını düşündüğümüzden, alınan pozisyonların kapatılmasını tavsiye etmekteyiz. 31,00, 30,60 ve 30,10 seviyeleri ara destek noktaları olarak etkili olacaktır.

Daha uzun süreye yükselen hareketin yayılmaya başlayabilmesi için ise 31,80 seviyelerinin aşılmasını önemli görmekteyiz. Bu seviyenin üzerinde, sırasıyla 32,70 seviyeleri ile 33,50 seviyeleri hedeflenebilir.

Hissede yukarı ataklarda satış için de kısa vadeli pozisyonlarda 31,80 seviyelerine doğru hareketlenmelerin değerlendirilmesini önermekteyiz. Bu seviyenin aşılması halinde, orta vadeli pozisyonlarda satış için sırasıyla 32,70 ve 33,50 seviyeleri gözlenebilir.

Raporun tamamı için tıklayın.

TEB Yatırım Günlük Teknik Analiz Bülteni

Tüm Bizim Toptan hisse önerileri için tıklayın!

TÜM ÖZEL HİSSE ÖNERİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

Hisse senetleri ve piyasalar konusunda sormak istediklerinizi piyasa uzmanımıza aşağıdaki form yardımıyla iletebilirsiniz.

İletişim Formu

Adınız Soyadınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız (gerekli)

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin