Albaraka Türk Hisse Önerisi / TEB Yatırım – (22.07.2013)

Albaraka Türk Hisse Önerisi – TEB Yatırım

Temel Açıdan:
Tavsiye: AL Hedef Fiyat : 2,46 TL

Teknik Açıdan:
Kısa Vadeli Hedef: 1,90
Orta Vadeli Hedef: sırasıyla 2,00-2,10 bandı ve 2,17
Ana Stop Loss: 1,75

Hissede yaklaşık iki aydır etkili olan alçalan hareketin sürdüğünü görmekteyiz. Ana destek noktası olarak 1,75 seviyeleri takip edilebilir.

Hisse üzeride satış baskısının artması durumunda, teknik açıdan 1,75 seviyesine yaklaştıkça durulacağını, bu seviyenin üzerinden 1,90 seviyesindeki ana direnç bölgesine doğru yeni yukarı atakların oluşabileceğini düşünmekteyiz. Bu nedenle,
1,75 seviyesine stop loss konularak, hissede geri çekilme hareketleri içinde pozisyon alınmasını tavsiye etmekteyiz. 1,79 seviyesi ara destek noktası olarak etkili olacaktır.

1,75 seviyesindeki desteğin bozulması halinde ise, hisenin yeni bir satış dalgası içine gireceğini, düşüş hareketinin daha uzun süreye yayılacağını düşündüğümüzden, alınan pozisyonların kapatılmasınıönermekteyiz.

Hissede olası yukarı atakların daha uzun süreye yayılabilmesi için ise 1,90 seviyelerinin aşılması gerekmektedir. Bu seviyenin üzerinde, sırasıyla 2,00-2,10 bandı ile 2,17 seviyeleri beklenebilir.

Hissede yukarı ataklarda satış için de kısa vadeli pozisyonlarda 1,90 seviyelerine doğru hareketlenmeler değerlendirilebilir. Orta vadeli pozisyonlarda satış için sırasıyla 2,00, 2,10 ve 2,17 seviyeleri takip edilebilir.

Raporun tamamı için tıklayın.

TEB Yatırım Günlük Teknik Analiz Bülteni

Tüm Albaraka Türk Hisse hisse önerileri için tıklayın!

TÜM ÖZEL HİSSE ÖNERİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

Hisse senetleri ve piyasalar konusunda sormak istediklerinizi piyasa uzmanımıza aşağıdaki form yardımıyla iletebilirsiniz.

İletişim Formu

Adınız Soyadınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız (gerekli)

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin