Akbank Hisse Önerisi / Ata Yatırım – (22.04.2013)

Akbank Hisse Önerisi – Ata Yatırım

Hisse senedi, kısa vadeli hafif yükseliş trendi içerisinde hareketlerini sürdürmektedir. Bu trend içerisinde genelde yeşil çizgiler ile gösterilen hareketleri gerçekleştirmiştir. Şu anda trend içerisinde destek noktalarına yakın seviyelerde hareket eden AKBNK 9,26 – 9,28 alım için uygun seviyelerdedir. Hisse senedinin hedef fiyatı 9,70 seviyesidir. Bu teknik önerimizi 8,90 stop loss seviyesi ile takip edeceğiz. Hisse senedi, araştırma ekibimizin öneri listesinde de bulunmaktadır.

Raporun tamamı için tıklayın.

Ata Yatırım Araştırma

TÜM ÖZEL HİSSE ÖNERİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Önemli Uyarı: HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

Hisse senetleri ve piyasalar konusunda sormak istediklerinizi piyasa uzmanımıza aşağıdaki form yardımıyla iletebilirsiniz.

İletişim Formu

Adınız Soyadınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Mesajınız (gerekli)

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin