Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (9-20 Mayıs 2022)

Haftalık Model Portföy

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına GLYHO, GSDHO, KUTPO ulaşmıştır. AKSEN ve TUPRS hisselerinde stop-loss seviyeleri çalışmıştır. Geçtiğimiz iki hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 8,9 yükseliş yaşayan GSDHO ile yüzde 4,9 yükselen KUTPO olmuştur. 25 Nisan – 6 Mayıs kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 4,6 ile GSDHO olmuştur.

Geçtiğimiz iki haftalık süreçte XU100 %1,16 artış gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföydeki değer kazancı ise % 0,09 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden GLYHO, GSDHO, KUTPO, AKSEN ve TUPRS hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine AEFES, KARSN, PETKM, SELEC ve GENIL hisselerini ekliyoruz.

NOT: Model portföyümüz iki haftalık olarak hazırlanmıştır.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@Hisse_Onerileri'ni Twitter'da Takip Et!

GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNİ KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!