Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (22-26 Kasım 2021)

Haftalık Model Portföy

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına DOHOL, TKFEN, KRDMD, VESTL ve BRISA hisseleri hedef fiyata ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 12,1 yükseliş yaşayan BRISA ile yüzde 8,8 yükselen DOHOL olmuştur. 15 Kasım – 19 Kasım kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 12,5 ile BRISA olmuştur.

Geçtiğimiz hafta boyunca XU100’de %6,03 artış gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföyün ortalama getirisi ise %9,17 artış göstermiştir. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden KRDMD, VESTL, ve BRISA hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine DEVA, ISFIN ve AKSEN hisselerini portföyümüze ekliyoruz. DOHOL ve TKFEN hisselerini bu hafta da tutmaya devam ediyoruz.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@Hisse_Onerileri'ni Twitter'da Takip Et!

GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNİ KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!