Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (17-21 Haziran 2019)

Geçen hafta model portföyümüze dahil ettiğimiz hisselerden ARCLK, alım aralığında aktif olduktan sonra belirlediğimiz kar al noktasına henüz ulaşmadığından bu hafta yine portföyümüzde yer almaya devam ediyor. PETKM, henüz yeni alım aralığı seviyelerinde bulunduğundan ve TAVHL ise belirlediğimiz alım aralığına yakınlaşmış olsa da henüz beklediğimiz teknik alım aralığına gelmediğinden portföyümüzde kalmayı sürdürüyor. SASA, belirlediğimiz alım aralığında aktif olduktan sonra yaşadığı sert düşüş sonrası zarar durdur seviyesinin çalışmış olması nedeniyle, EREGL ise beklediğimiz performansı gösterememiş olması nedeniyle bu hafta model portföyümüzden çıkartılmış, yerlerine SISE ve TTKOM hisseleri eklenmiştir.

HİSSENİ SEÇ, ANALİZİ E-MAİLİNE GELSİN!

Önemli Uyarı:HisseOnerileri.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin