Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (15-19 Şubat 2021)

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden AKSEN ve EREGL hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %10,73 yükseliş yapan AKSEN ile %5,89 yükselen EREGL olmuştur. 5 Şubat – 12 Şubat kapanış fiyatlarına göre ise EREGL %3,49 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir.

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hiçbiri zarar durdur seviyelerini görmeden haftayı kapatmıştır. Geçen hafta XU100’de %0,74 yükseliş olurken, model portföyün ortalama getirisi ise %0,75 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden AEFES, AKSEN ve TURSG hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine ENJSA, ENKAI ve INDES hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN