Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Önerileri – (14-18 Haziran 2021)

Haftalık Model Portföy

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden HALKB hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %6,64 yükseliş yaşayan HALKB ile yüzde 3,39 yükselen TTKOM olmuştur. 4 Haziran – 11 Haziran kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 4,15 ile HALKB olmuştur. Geçen hafta XU100’de %1,95 artış gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföyün ortalama getirisi ise %0,56 olmuştur.

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden BRISA, ENJSA ve HALKB hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine AKBNK, ASELS ve KCHOL hisselerini portföyümüze ekliyoruz. TCELL ve TTKOM hisselerini Haftalık Model Portföyümüzde aynı hedef fiyatla tutmaya devam ediyoruz.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN