Acar Menkul Haftalık Hisse Önerileri – (20-24 Haziran 2022)

Kısa Vadeli Model Portföy

Kısa vadeli öneri listemizden AKBNK, GARAN ve MAVI pay senetlerini çıkarıyoruz. Onların yerine EKGYO, TAVHL, THYAO, TKFEN ve YKBNK pay senetlerini dahil ediyoruz.

13-17 Haziran XU100 Getiri: % – 0,38

AKBNK: Pozisyona giriş maliyeti 8,48 TL olarak belirlenmiştir. Alış pozisyonu zarar kes seviyesi ile kapanmıştır. Cuma günü yaşanılan yükseliş ile birlikte 9,10 TL fiyat seviyesi görülerek hedef fiyat aralığını geçmiştir.

GARAN: Pozisyona giriş maliyeti 15,20 TL olarak belirlenmiştir. Alış pozisyonu zarar kes seviyesi ile kapanmıştır.

MAVI: Pozisyona giriş maliyeti 48,70 TL olarak belirlenmiştir. Alış pozisyonu 51,50 TL fiyattan yaklaşık %5,43 kazançla kapatılmıştır.

*Kısa vadeli hisse senedi önerilerimiz tamamen teknik ve temel analiz verilerine göre belirlenmiş olup ağırlıklı olarak Bist 100 Endeks paylarından oluşmaktadır. Hedefine ulaşmayan hisse senetleri stop loss seviyesinin altına inmediği sürece açık pozisyon olarak portföyümüzde yer almaya devam edecektir. Hedefine ulaşmış ya da stoplanmış pozisyonlar haftalık olarak değerlendirilecektir.

Kaynak: Acar Menkul

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ HİSSE ÖNERİLERİ MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNE ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@Hisse_Onerileri'ni Twitter'da Takip Et!

GÜNCEL HİSSE ÖNERİLERİNİ KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!